НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 7 грудня 2017 року N 2313

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,5 МГц у м. Бахмуті Донецької обл.

З урахуванням рішення від 14.09.2017 N 1677 "Про затвердження конкурсних умов", Національна рада рішенням від 14.09.2017 N 1678 оголосила конкурс отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 20.09.2017 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 173 (6678) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,5 МГц у м. Бахмуті Донецької обл. було подано 1 заяву від ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІЛЬНЕ РАДІО", м. Київ ("Вільне радіо").

Національною радою встановлено, що статутні документи ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІЛЬНЕ РАДІО", м. Київ ("Вільне радіо"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів "а", "б" частини 14 статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІЛЬНЕ РАДІО", м. Київ ("Вільне радіо"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема створення та розповсюдження інформаційних програм місцевого спрямування.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,5 МГц у м. Бахмуті Донецької обл. ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІЛЬНЕ РАДІО", м. Київ ("Вільне радіо").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (зі змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 грудня 2010 р. за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІЛЬНЕ РАДІО", м. Київ ("Вільне радіо"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,5 МГц у м. Бахмуті Донецької обл., потужність передавача - 0,2 кВт, територія розповсюдження програм - м. Бахмут, м. Соледар, м. Часів Яр, смт Красна Гора та Бахмутський район, місце встановлення передавача - м. Бахмут, вул. Корсунського, 90, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІЛЬНЕ РАДІО", м. Київ ("Вільне радіо"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 91,5 МГц у м. Бахмуті Донецької обл., потужність передавача - 0,2 кВт, територія розповсюдження програм - м. Бахмут, м. Соледар, м. Часів Яр, смт Красна Гора та Бахмутський район, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком до рішення*, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВІЛЬНЕ РАДІО", м. Київ ("Вільне радіо"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,5 МГц у м. Бахмуті Донецької обл., потужність передавача - 0,2 кВт, територія розповсюдження програм - м. Бахмут, м. Соледар, м. Часів Яр, смт Красна Гора та Бахмутський район, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 25 для м. Бахмута), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення, сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали