Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,9 МГц у с-щі П'ятигірському Харківської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 серпня 2018 року N 1345

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,9 МГц у с-щі П'ятигірському Харківської обл.

З урахуванням рішення від 19.04.2018 N 551 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 551) Національна рада рішенням від 19.04.2018 N 552 (Наказ N 552) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 03.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 81 (6836) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,9 МГц у с-щі П'ятигірське Харківської обл. було подано 1 заяву від КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія").

Національною радою встановлено, що статутні документи КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів а), в) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу соціально важливим програмам інформаційно-аналітичного та публіцистичного спрямування.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,9 МГц у с-щі П'ятигірське Харківської обл. КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,9 МГц у с-щі П'ятигірське Харківської обл., потужність передавача - 0,01 кВт, територія розповсюдження програм - с-ще П'ятигірське, місце встановлення передавача - Балаклійський район, с-ще П'ятигірське, вул. Перемоги, 21, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 99,9 МГц у с-щі П'ятигірське Харківської обл., потужність передавача - 0,01 кВт, територія розповсюдження програм - с-ще П'ятигірське, місце встановлення передавача - Балаклійський район, с-ще П'ятигірське, вул. Перемоги, 21, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,9 МГц у с-щі П'ятигірське Харківської обл., потужність передавача - 0,01 кВт, територія розповсюдження програм - с-ще П'ятигірське, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 5 для с-ща П'ятигірське), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення, сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали