Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюках Харківської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 серпня 2018 року N 1333

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюках Харківської обл.

З урахуванням рішення від 19.04.2018 N 551 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 551), Національна рада рішенням від 19.04.2018 N 552 (Рішення N 552) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 03.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 81 (6836) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "ТРК "СЛОБОЖАНСЬКЕ ФМ", м. Харків ("Слобожанське ФМ"); "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА").

Національною радою встановлено, що статутні документи ТОВ "ТРК "СЛОБОЖАНСЬКЕ ФМ", м. Харків ("Слобожанське ФМ"); "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію як обов'язкову умову участі у конкурсі сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пункту а) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл. "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКЮЩИНА"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - смт Близнюки, місце встановлення передавача - смт Близнюки, вул. Гвардійців танкістів, 1, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - смт Близнюки, місце встановлення передавача - смт Близнюки, вул. Гвардійців танкістів, 1, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - смт Близнюки, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 5 для смт Близнюки), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення, сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали