Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2018 року N 1533

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл.

З урахуванням рішення від 26.04.2018 N 595 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 595) Національна рада рішенням від 26.04.2018 N 596 (Рішення N 596) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 17.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 89 (6844) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл. було подано 4 заяви від: ПП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. ("РАІ"); ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"); ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НТК", м. Коломия Івано-Франківської обл. ("НТК"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ", м. Львів ("Львівська хвиля радіо нашого міста").

Національною радою встановлено, що статутні документи ПП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. ("РАІ"); ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"); ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НТК", м. Коломия Івано-Франківської обл. ("НТК"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ", м. Львів ("Львівська хвиля радіо нашого міста"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів "а", "б" частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ПП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. ("РАІ"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу інформаційним, культурологічним, науково-просвітницьким програмам, вітчизняних програм - 100 %.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл. ПП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. ("РАІ").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ПП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. ("РАІ"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Коломия та Коломийський район, місце встановлення передавача - Коломийський район, с. Дебеславці, вишка ПП "Телекомсервіс", обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати ПП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. ("РАІ"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Коломия та Коломийський район, місце встановлення передавача - Коломийський район, с. Дебеславці, вишка ПП "Телекомсервіс", обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати ПП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "РАІ", м. Бурштин Івано-Франківської обл. ("РАІ"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,6 МГц у с. Дебеславцях Коломийського району Івано-Франківської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Коломия та Коломийський район, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 25 для м. Коломия), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення, сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали