Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 97,2 МГц у м. Турці Львівської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2019 року N 568

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 97,2 МГц у м. Турці Львівської обл.

З урахуванням рішення від 20.12.2018 N 2264 "Про затвердження конкурсних умов" (Умови N 2264) Національна рада рішенням від 20.12.2018 N 2265 (Рішення N 2265) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 10.01.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 5 (7011) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 97,2 МГц у м. Турці Львівської обл. було подано 1 заяву від СТУДІЇ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "КАРПАТСЬКИЙ ГОМІН", м. Турка Львівської обл. ("Говорить Студія районного радіомовлення "Карпатський гомін").

Національною радою встановлено, що статутні документи СТУДІЇ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "КАРПАТСЬКИЙ ГОМІН", м. Турка Львівської обл. ("Говорить Студія районного радіомовлення "Карпатський гомін"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів а), б) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" СТУДІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "КАРПАТСЬКИЙ ГОМІН", м. Турка Львівської обл. ("Говорить Студія районного радіомовлення "Карпатський гомін"), здатна найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу програмам інформаційного спрямування, задовольняє потреби слухацької аудиторії різного віку.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 97,2 МГц у м. Турці Львівської обл. СТУДІЮ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "КАРПАТСЬКИЙ ГОМІН", м. Турка Львівської обл. ("Говорить Студія районного радіомовлення "Карпатський гомін").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати СТУДІЮ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "КАРПАТСЬКИЙ ГОМІН", м. Турка Львівської обл. ("Говорить Студія районного радіомовлення "Карпатський гомін"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 97,2 МГц у м. Турці Львівської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Турка та Турківський район, місце встановлення передавача - м. Турка, вул. Поляна, ПО, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати СТУДІЇ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "КАРПАТСЬКИЙ ГОМІН", м. Турка Львівської обл. ("Говорить Студія районного радіомовлення "Карпатський гомін"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 97,2 МГц у м. Турці Львівської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Турка та Турківський район, місце встановлення передавача - м. Турка, вул. Поляна, ПО, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати СТУДІЇ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "КАРПАТСЬКИЙ ГОМІН", м. Турка Львівської обл. ("Говорить Студія районного радіомовлення "Карпатський гомін"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 97,2 МГц у м. Турці Львівської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Турка та Турківський район, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 5 для м. Турка), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення та сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали