Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 106,1 МГц у м. Умані (с. Полянецьке) Черкаської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2019 року N 589

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 106,1 МГц у м. Умані (с. Полянецьке) Черкаської обл.

З урахуванням рішення від 20.12.2018 N 2264 "Про затвердження конкурсних умов" (Умови N 2264), Національна рада рішенням від 20.12.2018 N 2265 (Рішення N 2265) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 10.01.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 5 (7011) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 106,1 МГц у м. Умані (с. Полянецьке) Черкаської обл. було подано 2 заяви від: КП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ", м. Умань Черкаської обл. ("Радіо Умань - це радіо нашого міста"); ТОВ "РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "БЛІЦ", м. Біла Церква Київської обл. ("БЛІЦ-FM").

Національною радою встановлено, що статутні документи КП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ", м. Умань Черкаської обл. ("Радіо Умань - це радіо нашого міста"); ТОВ "РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "БЛІЦ", м. Біла Церква Київської обл. ("БЛІЦ-FM"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів а), б) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" КП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ", м. Умань Черкаської обл. ("Радіо Умань - це радіо нашого міста"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу створенню програм власного виробництва, в тому числі інформаційного, культурологічного, науково-просвітницького спрямування.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 106,1 МГц у м. Умані (с. Полянецьке) Черкаської обл. КП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ", м. Умань Черкаської обл. ("Радіо Умань - це радіо нашого міста").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати КП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ", м. Умань Черкаської обл. ("Радіо Умань - це радіо нашого міста"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 106,1 МГц у м. Умані (с. Полянецьке) Черкаської обл., потужність передавача - 0,05 кВт, територія розповсюдження програм - м. Умань та Уманський район, місце встановлення передавача - Уманський р-н, с Полянецьке, вул. Лісова, 3, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати КП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ", м. Умань Черкаської обл. ("Радіо Умань - це радіо нашого міста"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 106,1 МГц у м. Умані (с. Полянецьке) Черкаської обл., потужність передавача - 0,05 кВт, територія розповсюдження програм - м. Умань та Уманський район, місце встановлення передавача - Уманський р-н, с Полянецьке, вул. Лісова, З, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати КП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ", м. Умань Черкаської обл. ("Радіо Умань - це радіо нашого міста"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 106,1 МГц у м. Умані (с. Полянецьке) Черкаської обл., потужність передавача - 0,05 кВт, територія розповсюдження програм - м. Умань та Уманський район, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 25 для м. Умань), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення та сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали