Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) на 27 ТВК у м. Одесі (11 програма)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 серпня 2019 року N 1143

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) на 27 ТВК у м. Одесі (11 програма)

З урахуванням рішення від 11.04.2019 N 505 "Про затвердження конкурсних умов на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) у м. Одесі" (Рішення N 505), Національна рада рішенням від 11.04.2019 N 506 (Рішення N 506) оголосила конкурс на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) у м. Одесі.

Оголошення про конкурс опубліковано 17.04.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 74 (7080) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) на 27 ТВК у м. Одесі (11 програма) було подано 2 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАД", м. Чорноморськ Одеської обл. ("ГРАД"); ТОВ "МОСТ-ТВ", м. Одеса ("мост-ТВ").

Національною радою встановлено, що статутні документи ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАД", м. Чорноморськ Одеської обл. ("ГРАД"); ТОВ "МОСТ-ТВ", м. Одеса ("мост-ТВ"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів а), б), в) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАД", м. Чорноморськ Одеської обл. ("ГРАД"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу соціально важливим програмам інформаційного спрямування, має перевагу у фінансово-економічних та професійно-технічних можливостях телерадіомовлення.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) на 27 ТВК у м. Одесі (11 програма) ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАД", м. Чорноморськ Одеської обл. ("ГРАД").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2019 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАД", м. Чорноморськ Одеської обл. ("ГРАД"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) на 27 ТВК у м. Одесі (11 програма), потужність передавача - 1,2 кВт, місце встановлення передавача - м. Одеса, Фонтанська дорога, 3, вишка, територія розповсюдження програм - м. Одеса, м. Чорноморськ (міськрада) та Овідіопольський, Біляївський, Лиманський райони, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАД", м. Чорноморськ Одеської обл. ("ГРАД"), ліцензію на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) на 27 ТВК у м. Одесі (11 програма), потужність передавача - 1,2 кВт, місце встановлення передавача - м. Одеса, Фонтанська дорога, 3, вишка, територія розповсюдження програм - м. Одеса, м. Чорноморськ (міськрада) та Овідіопольський, Біляївський, Лиманський райони, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАД", м. Чорноморськ Одеської обл. ("ГРАД"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) на 27 ТВК у м. Одесі (11 програма), потужність передавача - 1,2 кВт, територія розповсюдження програм - м. Одеса, м. Чорноморськ (міськрада) та Овідіопольський, Біляївський, Лиманський райони, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 225 для м. Одеси), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення та сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали