Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1750

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл.

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 629 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 629) Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 630 (Рішення N 630) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 13.06.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 107 (6862) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM"); РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ "СІМ'Я І ДІМ. НАРОДНА ТРИБУНА", м. Луцьк Волинської обл. ("Сім'я і дім").

Національною радою встановлено, що статутні документи ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM"); РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ "СІМ'Я І ДІМ. НАРОДНА ТРИБУНА", м. Луцьк Волинської обл. ("Сім'я і дім"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів а), б), в) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу програмам розважально-інформаційного спрямування, має перевагу у фінансово-економічних та професійно-технічних можливостях телерадіомовлення, забезпечує цілісність мережі мовлення і програмного наповнення.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл. ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36,39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - с. Підгайці, м. Луцьк та Луцький район, місце встановлення передавача - Волинська обл., Луцький район, с. Підгайці, вежа ОРТПЦ, обсяг мовлення - 12 годин на добу (мовлення щодня з 1-ї по 30 хв. кожної години).

2. Видати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - с. Підгайці, м. Луцьк та Луцький район, місце встановлення передавача - Волинська обл., Луцький район, с. Підгайці, вежа ОРТПЦ, обсяг мовлення - 12 годин на добу (мовлення щодня з 1-ї по 30 хв. кожної години), відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - с. Підгайці, м. Луцьк та Луцький район, обсяг мовлення - 12 годин на добу (мовлення щодня з 1-ї по 30 хв. кожної години). Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 50 для м. Луцька), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення та сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали