Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 липня 2019 року N 702

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл.

З урахуванням рішення від 06.03.2019 N 283 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 283) Національна рада рішенням від 06.03.2019 N 284 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів та на вільних каналах мовлення в багатоканальній телемережі MX-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - регіональне/місцеве мовлення).

Оголошення про конкурс опубліковано 15.03.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 51 (7057) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "РАДІО-ЗАХІД ФМ+", с. Павшино Закарпатської обл.; ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ.

Національною радою встановлено, що статутні документи ТОВ "РАДЮ-ЗАХІД ФМ+", с. Павшино Закарпатської обл., відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

Враховуючи інформацію, викладену під час презентації ТРО, на підставі пункту а) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ТОВ "РАДІО-ЗАХІД ФМ+", с. Павшино Закарпатської обл., здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл. ТОВ "РАДІО-ЗАХІД ФМ+", с. Павшино Закарпатської обл.

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ТОВ "РАДІО-ЗАХІД ФМ+", с. Павшино Закарпатської обл., переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, місце встановлення передавача - м. Рахів, гора Терентии, вежа КРРТ, територія розповсюдження програм - м. Рахів та Рахівський район, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати ТОВ "РАДІО-ЗАХІД ФМ+", с. Павшино Закарпатської обл., ліцензію на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, місце встановлення передавача - м. Рахів, гора Терентин, вежа КРРТ, територія розповсюдження програм - м. Рахів та Рахівський район, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати ТОВ "РАДІО - ЗАХІД ФМ +", с. Павшино Закарпатської обл., ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Рахів та Рахівський район, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = 5 (для м. Рахова), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення та грошовий внесок під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Заступник голови
Національної ради

У. Фещук

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали