Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2018 року N 2266

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл.

З урахуванням рішення від 13.09.2018 N 1475 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 1475), Національна рада рішенням від 13.09.2018 N 1476 (Рішення N 1476) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 03.10.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 185 (6940) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл. було подано 2 заяви від: ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Українське радіо"); КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича).

Національною радою встановлено, що статутні документи ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Українське радіо"); КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича) відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів а), б) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу інформаційним програмам на місцеву тематику.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл. КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича).

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Тульчин та Тульчинський район, місце встановлення передавача - м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 175, обсяг мовлення - 30 хвилин на тиждень (вівторок, четвер: 06:30 - 06:45).

2. Видати КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича), ліцензію на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Тульчин та Тульчинський район, місце встановлення передавача - м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 175, обсяг мовлення - 30 хвилин на тиждень (вівторок, четвер: 06:30 - 06:45), відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років*.

* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Тульчин та Тульчинський район, обсяг мовлення - 30 хвилин на тиждень (вівторок, четвер: 06:30 - 06:45). Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 5 для м. Тульчина), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення та сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали