Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1754

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 629 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 629) Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 630 (Рішення N 630) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 13.06.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 107 (6862) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada. gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі було подано 3 заяви від: ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь"); ТОВ "РАДІО МІКС", м. Дніпро ("Інформатор ФМ"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM").

Національною радою встановлено, що статутні документи ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь"); ТОВ "РАДІО МІКС", м. Дніпро ("Інформатор ФМ"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів а), б), г) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу соціально важливим програмам, в тому числі інформаційно-аналітичного, культурологічного, науково-просвітницького спрямування та є організацією суспільного телебачення і радіомовлення.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі, потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Дніпро (міськрада) та Дніпровський райони, місце встановлення передавача - м. Дніпро, пр-т Кірова, 93, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі, потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Дніпро (міськрада) та Дніпровський райони, місце встановлення передавача - м. Дніпро, пр-т Кірова, 93, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі, потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Дніпро (міськрада) та Дніпровський райони, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 225 для м. Дніпра), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення та сплату грошового внеску під конкурсну гарантію.

4. На підставі частини 4 статті 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ПАТ "НСТУ", м. Київ, звільняється від внесення плати за видачу, переоформлення та продовження ліцензій на мовлення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали