Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у м. Вінниці

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 листопада 2018 року N 2080

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у м. Вінниці

З урахуванням рішення від 06.09.2018 N 1375 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 1375) Національна рада рішенням від 06.09.2018 N 1376 (Рішення N 1376) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 12.09.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 170 (6925) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у м. Вінниці було подано 1 заяву від ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТЕЛЕРАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо").

Національною радою встановлено, що статутні документи ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТЕЛЕРАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів а), б) частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ЦЕНТРАЛЬНА ТЕЛЕРАДІОСТУДІЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), здатна найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу соціально важливим програмам інформаційного, соціально-політичного спрямування.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у м. Вінниці ЦЕНТРАЛЬНУ ТЕЛЕРАДІОСТУДІЮ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ЦЕНТРАЛЬНУ ТЕЛЕРАДІОСТУДІЮ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у м. Вінниці, потужність передавача - 1,0 кВт, територія розповсюдження програм - м. Вінниця та Вінницький, Жмеринський, Калинівський, Липовецький, Літинський, Тиврівський райони, місце встановлення передавача - м. Вінниця, вул. Максимовича, 23, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати ЦЕНТРАЛЬНІЙ ТЕЛЕРАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у м. Вінниці, потужність передавача - 1,0 кВт, територія розповсюдження програм - м. Вінниця та Вінницький, Жмеринський, Калинівський, Липовецький, Літинський, Тиврівський райони, місце встановлення передавача - м. Вінниця, вул. Максимовича, 23, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати ЦЕНТРАЛЬНІЙ ТЕЛЕРАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у м. Вінниці, потужність передавача - 1,0 кВт, територія розповсюдження програм - м. Вінниця та Вінницький, Жмеринський, Калинівський, Липовецький, Літинський, Тиврівський райони, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 100 для м. Вінниці), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, сплату грошового внеску під конкурсну гарантію та зменшення на 90 % для державних ТРО.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали