ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.11.2011 р. N 709

Про визначення спеціалізованого медичного закладу в Херсонській області для лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1996 року N 1218 "Про затвердження переліку спеціалізованих медичних закладів, що забезпечують лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (зі змінами), Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 року N 143 (Постанова N 143), керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визначити Херсонську обласну клінічну лікарню спеціалізованим медичним закладом у Херсонській області для лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за програмою "Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації забезпечити спрямування бюджетних коштів на придбання ліків, витратних матеріалів медичного призначення, реактивів згідно з розподілом, затвердженим Державним агентством з управління зоною відчуження за погодженням з Міністерством надзвичайних ситуацій України на підставі заявок управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації, для лікування онкологічних захворювань громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у спеціалізованому медичному закладі, визначеному в пункті 1 даного розпорядження.

Закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснювати в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Мельника М. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали