ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2012 р. N 960

Київ

Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Києві

Відповідно до статей 10, 16, 20 Закону України "Про житловий фонд соціального призначення", Порядку визначення величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в населеному пункті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 N 682 "Деякі питання реалізації Закону України "Про житловий фонд соціального призначення", пункту 3 рішення Київської міської ради від 18.06.2009 N 621/1677 "Про затвердження величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла у м. Києві", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Києві на одну особу за січень - березень 2012 року у розмірі 179,00 грн.

2. Районним в місті Києві державним адміністраціям використовувати величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Києві на одну особу, визначену у пункті 1 цього розпорядження, для встановлення права громадян відповідно до закону на соціальний квартирний облік та отримання житла з житлового фонду соціального призначення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І. та голів районних місті Києві державних адміністрацій.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали