Додаткова копія: Про визначення відповідальних осіб за забезпечення використання електронних довірчих послуг в апараті Держгеокадастру

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

НАКАЗ

від 15 березня 2019 року N 83

Про визначення відповідальних осіб за забезпечення використання електронних довірчих послуг в апараті Держгеокадастру

Відповідно до пункту 6 Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року N 749 (Постанова N 749), наказую:

1. Визначити відповідальними особами за забезпечення використання електронних довірчих послуг в апараті Держгеокадастру, підготовку та подання кваліфікованому надавачу інформації, необхідної для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг, надання допомоги підписувачам під час генерації їх особистих та відкритих ключів, подання кваліфікованому надавачу заяв про скасування, блокування або поновлення кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів підписувачів, головних спеціалістів відділу захисту інформації та електронного урядування Департаменту адміністративно-господарського забезпечення Обложок Ірину Сергіївну та Єремічука Богдана Івановича.

2. Керівникам структурних підрозділів забезпечити своєчасну підготовку та подання відповідальним особам, визначеним у пункті 1 цього наказу, документів, необхідних для отримання кваліфікованого електронного підпису працівниками їхніх підрозділів.

3. Визнати такими, що втратив чинність, наказ Держгеокадастру від 29.11.2018 N 218 "Про визначення відповідальних осіб за забезпечення використання електронних довірчих послуг в апараті Держгеокадастру" (Наказ N 218).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. Колотілін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали