ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2011 року N 122

Про визначення відповідальних за метрологічну діяльність в межах повноважень Держкомтелерадіо України

Відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", з метою створення умов для переатестації у державній метрологічній системі базової організації метрологічної служби (БОМС) Державного комітету телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо України), на виконання п. 6 наказу від 17.08.2010 р. N 223 наказую:

1. Визначити відповідальними за виконання функцій:

1.1. Головного метролога метрологічної служби Держкомтелерадіо України - Костюченка А. М. - заступника директора департаменту телебачення і радіомовлення.

1.2. Головного метролога БОМС Держкомтелерадіо України - Васильєва О. Г. - начальника відділу забезпечення метрологічних вимірювань Житомирської ОДТРК.

1.3. Заступника головного метролога БОМС Держкомтелерадіо України - Кочкіна І. Б. - заступника начальника відділу забезпечення метрологічних вимірювань Житомирської ОДТРК.

2. Визнати наказ від 22.11.2005 р. N 300 таким, що втратив чинність.

3. Уповноважити відділ забезпечення метрологічних вимірювань Житомирської ОДТРК на виконання функцій відділу метрології, стандартизації та сертифікації базової організації метрологічної служби Держкомтелерадіо України згідно з чинним Положенням про базову організацію метрологічної служби Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

4. Директору фінансово-економічного департаменту Бартош Н. В., генеральному директору Житомирської ОДТРК Бойку В. Я. врахувати видатки для здійснення функціональної діяльності відділу метрології, стандартизації та сертифікації БОМС та забезпечити щорічне фінансування його діяльності згідно наданих БОМС розрахунків і їх обґрунтувань відповідно до п. 1 статті 47 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність".

5. Особам, визначеним цим наказом відповідальними за метрологічну діяльність в межах повноважень Держкомтелерадіо, здійснювати функціональну діяльність метрологічної служби Держкомтелерадіо відповідно до вимог чинного законодавства про метрологію та метрологічну діяльність, нормативно-правових актів ЦОВМ, Держкомтелерадіо та чинних положень "Про метрологічну службу Державного комітету телебачення і радіомовлення України" (введено наказом від 25.10.2005 р. N 270) та "Про базову організацію метрологічної служби Державного комітету телебачення і радіомовлення України" (введено наказом від 01.11.2006 р. N 272).

6. Ознайомити з цим наказом заступника директора департаменту телебачення і радіомовлення Костюченка А. М., начальника відділу забезпечення метрологічних вимірювань Житомирської ОДТРК Васильєва О. Г., заступника начальника відділу забезпечення метрологічних вимірювань Житомирської ОДТРК Кочкіна І. Б.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його підписання.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Комітету Курдіновича О. В.

 

Голова Комітету

Ю. Плаксюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали