ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 11.02.2010 р. N 80

Про визначення виробників та виконавців житлово-комунальних послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення споживачам м. Житомира

З метою підвищення якості надання житлово-комунальних послуг, посилення відповідальності виконавців цих послуг перед споживачами м. Житомира, відповідно до законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про теплопостачання", Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу від 25.04.2005 N 60, постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" та ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Визначити виробників та виконавців житлово-комунальних послуг в межах експлуатаційної відповідальності у м. Житомирі - суб'єктів господарювання, предметом діяльності яких є надання житлово-комунальних послуг та які можуть забезпечити виконання обов'язків, визначених у частині 2 статей 21, 22 Закону України "Про житлово-комунальні послуги":

1.1 З водопостачання та водовідведення: комунальне підприємство "Житомирводоканал", державне підприємство "Рекорд".

1.2 З централізованого опалення та гарячого водопостачання: орендне підприємство теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго", комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго", державне підприємство "Техсервісмолоко" ВАТ "Житомирмолоко", Житомирська колійна машинна станція, регіональний центр технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі N 2 ВАТ "Укртелеком"

2. Виробники та виконавці житлово-комунальних послуг:

2.1 Можуть укладати субпідрядні договори без проведення додаткових конкурсів у разі, якщо укладання таких договорів передбачено договором на надання житлово-комунальних послуг. У разі укладання субпідрядних договорів виконавець комунальних послуг є відповідальним за якість наданих послуг у встановленому законодавством порядку

2.2 Укладати договори на надання відповідних житлово-комунальних послуг зі споживачами, які є власниками квартир, орендарями чи квартиронаймачами у багатоквартирному будинку або яким належать нежитлові приміщення на праві приватної власності.

3. Керівникам підприємств - виробників комунальних послуг незалежно від форм власності і відомчої підпорядкованості:

3.1 Забезпечити надання послуг споживачам відповідно до умов договорів, стандартів, нормативів норм і правил згідно з вимогами чинного законодавства у сфері житлово-комунальних послуг.

3.2 Забезпечити проведення відповідних перерахунків розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості згідно умов договору.

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міськвиконкому від 15.09.98 N 425 "Про надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марцуна О. В.

 

Міський голова

В. Т. Шелудченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали