ВИЩИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СУД УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2010 року N 10

Про визначення засад формування колегії суддів та особливостей розподілу справ відповідно до Положення про автоматизовану систему документообігу суду (затвердженого рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року N 30)

Заслухавши доповіді в. о. секретаря судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Дьоміної О. О. та в. о. секретаря судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Орлової С. О., обговоривши запропоновані засади формування колегії суддів та особливості розподілу справ, керуючись пунктом першим частини четвертої статті 116 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", пунктом 3.1.7 частини II Положення про автоматизовану систему документообігу суду (затвердженого рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року N 30) (далі - Положення), розробленого відповідно до Цивільного процесуального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу України, збори суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ вирішили:

1. Доручити Голові Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ або за його дорученням заступникам голови суду в межах визначених повноважень у випадках, передбачених п. п. 3.1.6, 3.1.7, 3.1.8, 3.1.12, 3.1.14 Положення, за поданням секретаря судової палати здійснювати формування колегій суддів з розгляду конкретних справ.

2. Затвердити засади формування колегії суддів та особливості розподілу справ відповідно до Положення (перелік засад додається).

3. Розгляд касаційних скарг, прийнятих до провадження до введення в дію Положення, та прийняття зборами суддів рішення із даного питання здійснюється колегіями суддів, які відповідно здійснювали прийняття касаційних скарг до провадження, за винятками змін складу колегій із поважних причин.

4. Запропонувати Раді суддів України внести зміни до п. 3.3 Положення, та абзац четвертий цього пункту викласти в наступній редакції: "за три робочих дні до початку відпустки, якщо її тривалість становить менше чотирнадцяти календарних днів".

 

Голова зборів суддів

 

Секретар зборів

 

 

Перелік засад формування колегій суддів та особливості розподілу справ відповідно до Положення про автоматизовану систему документообігу суду (затвердженого рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року N 30) (далі - Положення), винесених на затвердження зборів суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 27 грудня 2010 року

I. Засади формування колегій суддів

1.1. Автоматичний розподіл судових справ здійснюється між усіма суддями відповідної судової палати.

1.2. Судові справи підлягають автоматичному розподілу між суддями, які мають на час розподілу справ повноваження для здійснення процесуальних дій.

1.3. Вирішення питання про допуск справи до провадження у Верховному Суді України здійснюється колегією у складі п'яти суддів.

1.4. Колегія суддів чисельністю три або п'ять суддів у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ у випадках, передбачених п. п. 3.1.6, 3.1.7, 3.1.8, 3.1.12, 3.1.14 Положення, формується у складі, який за дорученням зборів суддів визначається Головою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ або за його дорученням заступниками голови суду в межах визначених повноважень за поданням секретаря судової палати.

1.5. У разі тимчасової непрацездатності судді (суддів), його (їх) відпустки, відрядження; помилково визначеної спеціалізації; виявлення значної різниці в навантаженні на суддів (колегію суддів), переформування складу колегії здійснюється в порядку, визначеному п. 1.4 цих засад, за відповідним розпорядженням з числа суддів, які розглядають справи в призначений день.

1.6. У залежності від часу призначення справи розглядаються:

у судовій палаті у цивільних справах - у понеділок та середу;

у судовій палаті у кримінальних справах - у вівторок та четвер;

п'ятниця - резервний день для проведення засідань пленуму, зборів суддів тощо.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали