Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визнання цінних паперів недійсними та відновлення прав на втрачені цінні папери

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

РІШЕННЯ

01.11.2010 р. 

Справа N 2,
2-0-153/10
 


01.11.2010 року Печерський районний суд м. Києва в складі: головуючої, судді Супрун Г. Б., при секретарі - Костюк А. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві цивільну справу за заявою ТОВ "Крістіна", заінтересована особа: ВАТ "Незалежна страхова компанія", про визнання цінних паперів недійсними та відновлення прав на втрачені цінні папери, встановив:

ТОВ "Крістіна" звернулось до суду із заявою, в якій просить суд визнати прості акції на пред'явника у кількості 48792 штуки, які є результатом другої емісії ВАТ Страхової компанії "Правекс-Страхування" недійсними, відновити права на ці втрачені цінні папери на суму 24396,00 грн. Мотивують заяву тим, що при зміні офісу з вул. Володимирської, 57, на Кловський узвіз, 9/2, в м. Києві цінні папери були втрачені.

В судовому засіданні представник заявника підтримав заяву повністю.

Представник заінтересованої особи не заперечував проти задоволення заяви.

Заявник є держателем акцій ВАТ Страхової компанії "Правекс-Страхування" (з 06.11.2008 р. ВАТ "Незалежна страхова компанія") у кількості 48792 штуки номінальною вартістю 0,50 грн. кожна, які є результатом другої емісії ВАТ "Правекс-Страхування". Свідоцтво про реєстрацію N 989/10/1/98 від 30.10.98 р., видане Управлінням ДКЦПФР в м. Києві та Київській області (втратило чинність).

Як встановлено в судовому засіданні, заявник при зміні адреси офісу та при переїзді на Кловський узвіз, 9/2 в м. Києві втратили цінні папери.

Відповідно до ст. 260 ЦПК України особа, яка втратила цінний папір на пред'явника або вексель, може звернутись до суду із заявою про визнання їх недійсними і про відновлення її прав на втрачений цінний папір.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 260 - 262, 212 - 215 ЦПК України, суд вирішив:

Заяву ТОВ "Крістіна", заінтересована особа: ВАТ "Незалежна страхова компанія", про визнання цінних паперів недійсними та відновлення прав на втрачені цінні папери - задовольнити.

Визнати цінні папери, а саме: прості акції на пред'явника у кількості 48792 штуки, які є результатом другої емісії ВАТ Страхової компанії "Правекс-Страхування" - недійсними.

Відновити права ТОВ "Крістіна" на втрачені цінні папери у кількості 48792 штуки на суму 24396,00 грн.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва протягом десяти днів з моменту проголошення.

 

Суддя 

Г. Б. Супрун 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали