ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 11 червня 2010 року

11 червня 2010 року колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі - Левченка Є. Ф., Лихути Л. М., Охрімчук Л. І., розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом ОСОБА_4 до Відкритого акціонерного товариства "Всеукраїнський акціонерний банк "ВіЕйБі Банк" про визнання кредитного договору частково недійним, визнання додаткової угоди недійсною, за касаційною скаргою представника Відкритого акціонерного товариства "Всеукраїнський акціонерний банк "ВіЕйБі Банк" - Сучкової Тетяни Євгенівни на рішення апеляційного суду Херсонської області від 23 грудня 2009 року, встановила:

У грудня 2008 року ОСОБА_4 звернулася до суду з названим позовом.

Рішенням Суворовського районного суду м. Херсона від 13 жовтня 2009 року в позові відмовлено.

Рішенням апеляційного суду Херсонської області від 23 грудня 2009 року рішення місцевого суду скасовано та ухвалено нове рішення, яким позов задоволено: п. 5.1.3 кредитного договору, укладеного 19 жовтня 2007 року між ОСОБА_4 та ВАТ "ВАБ "ВіЕйБі Банк", і додаткову угоду до цього договору N 1 від 20 листопада 2008 року визнано недійсними та вирішено питання розподілу судових витрат.

У касаційній скарзі представник відповідача просить рішення апеляційного суду скасувати та залишити в силі рішення місцевого суду, посилаючись на неправильне застосування судом апеляційної інстанції норм матеріального права та порушення норм процесуального права.

Колегія суддів дійшла висновку, що підстави для перегляду рішення апеляційного суду відсутні, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду, чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Встановлено і це вбачається з матеріалів справи, що рішення апеляційного суду ухвалено з додержанням судом апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права, а також відсутні передбачені ч. 1 ст. 338 ЦПК України підстави для обов'язкового скасування рішення суду.

Наведені у касаційній скарзі доводи висновок суду апеляційної інстанції не спростовують.

Керуючись ст. ст. 332, 336 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України ухвалила:

Касаційну скаргу представника Відкритого акціонерного товариства "Всеукраїнський акціонерний банк "ВіЕйБі Банк" - Сучкової Тетяни Євгенівни відхилити.

Рішення апеляційного суду Херсонської області від 23 грудня 2009 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Судді Верховного
Суду України:

Є. Ф. Левченко

Л. М. Лихута

Л. І. Охрімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали