Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визнання Лисюка А. О. таким, який не набув депутатського мандата, та визнання обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року Хоменко О. В.

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 22 серпня 2019 року N 1891

Київ

Про визнання Лисюка А. О. таким, який не набув депутатського мандата, та визнання обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року Хоменко О. В.

(Витяг)

<...>

2. Визнати обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Хоменко Олена Вікторівна, 1975 року народження, освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", проживає в місті Києві, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", включена до виборчого списку під N 129.

<...>
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали