ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 24 жовтня 2006 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Фадєєвої Н. М., суддів - Гордійчук М. П., Леонтович К. Г., Харченко В. В., Чалого С. Я., розглянувши у попередньому розгляді справу за касаційною скаргою Державної податкової інспекції у Суворовському районі м. Одеси на рішення господарського суду Одеської області від 7 вересня 2005 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду 15 листопада 2005 року у справі за позовом Державної податкової інспекції у Суворовському районі м. Одеси до ТОВ "Спеціалізована пересувна механізовано колона N 579" про визнання майна безхазяйним, встановила:

У серпні 2005 року Державна податкова інспекція у Суворовському районі м. Одеси звернулася до суду з позовом про визнання майна безхазяйним, а саме: кран-балка вантажний, який знаходиться на території відповідача.

Рішенням господарського суду Одеської області від 7 вересня 2005 року Державній податковій інспекції у Суворовському районі м. Одеси відмовлено у задоволенні позову.

Постановою Одеського апеляційного господарського суду 15 листопада 2005 року рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Не погоджуючись з судовими рішеннями по справі, позивач звернувся з касаційною скаргою.

У поданій касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначених судових рішень та постановлення нового про задоволення позову.

Касаційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до ст. 224 Кодексу адміністративного судочинства України суд касаційної інстанції залишає касаційну скаргу без задоволення, а судові рішення без змін, якщо визнає, що суди першої та апеляційної інстанцій не допустили порушень норм матеріального і процесуального права при ухваленні судових рішень чи вчиненні процесуальних дій.

Як встановлено судами першої та апеляційної інстанції, позивачем в ході проведення оперативно-розшукових заходів на території ТОВ "Спеціалізована пересувна механізовано колона N 579" виявлено майно: кран-балка.

Як вбачається з матеріалів справи зазначений кран-балка з 1976 року знаходиться в користуванні відповідача, який добросовісно, відкрито та безперервно володіє цим нерухомим майном, проводить його технічне обстеження.

Судами правомірно відмовлено на підставі ст. ст. 335, 336, 338, 341, 343, 347 ЦК України у задоволенні позову, оскільки відповідач, власник спірного майна, ніколи не відмовлявся від права на нього, а твердження позивача про те, що майно безхазяйне є безпідставними.

За вказаних обставин доводи касаційної скарги є також безпідставними.

Касаційна скарга не містить доводів, які б спростували висновки судів. Рішення судів постановлені з дотриманням норм матеріального і процесуального права.

Керуючись ст. 220, 223, 224, 231 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів ухвалила:

Касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Суворовському районі м. Одеси залишити без задоволення, а рішення господарського суду Одеської області від 7 вересня 2005 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду 15 листопада 2005 року - без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення.

 

Судді:

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали