ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.02.2010 р.

N К-59884/09

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Гордійчук М. П., суддів - Кравченко О. О., Васильченко Н. В., Леонтович К. Г., Матолича С. С., секретаря - Лук'яненко О., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу представника Міністерства транспорту та зв'язку України Титаренко Т. В. на постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 26 березня 2008 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 5 листопада 2009 року у справі за позовом Закритого акціонерного товариства "Інтертранс" до Кабінету Міністрів України, 3-я особа - Міністерство транспорту та зв'язку України, про визнання нечинною постанови, встановила:

У листопаді 2007 року Закрите акціонерне товариство (надалі - ЗАТ) "Інтертранс" звернулося до суду з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання нечинною постанови.

Постановою окружного адміністративного суду м. Києва від 26 березня 2008 року позов ЗАТ "Інтертранс" задоволено.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 5 листопада 2009 року рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Не погоджуючись з судовими рішеннями по справі представник Міністерства транспорту та зв'язку України Титаренко Т. В. звернувся з касаційною скаргою, в якій просить скасувати судові рішення по справі та винести нове рішення про відмову у задоволенні позову, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

03.02.2010 року до Вищого адміністративного суду України надійшла заява представника Міністерства транспорту та зв'язку України Гончаренко М. М. про відмову від касаційної скарги.

Відповідно до ч. 1 ст. 218 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка подала касаційну скаргу, може відмовитися від касаційної скарги до закінчення її розгляду.

Частиною 2 цієї статті передбачено, що якщо постанова або ухвала суду не була оскаржена в касаційному порядку іншими особами або в разі відсутності заперечень інших осіб, які подали касаційну скаргу чи приєдналися до неї, проти закриття провадження у зв'язку з відмовою від касаційної скарги, суд касаційної інстанції своєю ухвалою закриває касаційне провадження.

Таким чином, є всі підстави для задоволення клопотання та прийняття відмови від касаційної скарги та закриття касаційного провадження у справі.

На підставі викладеного, керуючись статтями 157, 218, 228, 231 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів ухвалила:

Прийняти відмову Міністерства транспорту та зв'язку України від касаційної скарги.

Касаційне провадження за касаційною скаргою Міністерства транспорту та зв'язку України Титаренко Т. В. на постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 26 березня 2008 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 5 листопада 2009 року у справі за позовом Закритого акціонерного товариства "Інтертранс" до Кабінету Міністрів України, 3-я особа - Міністерство транспорту та зв'язку України, про визнання нечинною постанови закрити.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає, крім випадків, у строки та порядку, визначених ст. ст. 237 - 239 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Суддя

М. П. Гордійчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали