ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 24 лютого 2011 року

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: Рецебуринського Ю. Й. (головуючого), Зайцева М. П., Олексієнка М. М., Черпака Ю. К., Шведа Е. Ю., Синюшка М. Л. (суддів), розглядаючи у відкритому судовому засіданні справу за позовом К. до Вищої ради юстиції, Верховної Ради України, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - Шевченківського районного суду м. Києва, про визнання актів незаконними, встановив:

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 14 січня 2011 р. відкрито провадження у справі за позовом К. до Вищої ради юстиції про визнання незаконними рішення Вищої ради юстиції від 6 грудня 2010 р. щодо внесення подань до Верховної Ради України про звільнення К. з посади судді Шевченківського районного суду м. Києва у зв'язку з порушенням присяги судді, подання Вищої ради юстиції від 6 грудня 2010 р. про звільнення К. з посади судді Шевченківського районного суду м. Києва у зв'язку з порушенням присяги судді, внесені до Верховної ради України, та до Верховної Ради України про визнання незаконною Постанови Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 23 грудня 2010 р. N 2865-VI в частині звільнення К. з посади судді Шевченківського районного суду м. Києва у зв'язку з порушенням присяги судді.

Розгляд цієї справи у судовому засіданні ухвалою суду перенесено на 24 лютого 2011 р.

22 лютого 2011 р. до суду надійшла заява К. про відкладення судового засідання на більш пізній час у зв'язку із необхідністю проходження ним санаторно-курортного лікування за рекомендацією лікарів.

Із довідки лікаря З., яку позивач додав до своєї заяви, вбачається, що К. з 25 січня по 23 лютого 2011 р. знаходився на стаціонарному лікуванні у відділенні психоневрології НЦРМ АМН України та йому рекомендовано продовжити лікування в санаторно-курортних закладах.

Згідно із рекомендацією лікаря позивач 23 лютого 2011 р. відбув до АРК для продовження лікування, що підтверджується копією квитка на потяг до м. Сімферополя, який був доданий до його заяви.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 156 КАСУ суд має право зупинити провадження у справі в разі захворювання особи, яка бере участь у справі, підтвердженого медичною довідкою, що перешкоджає прибуттю до суду, якщо її особиста участь буде визнана судом обов'язковою, - до її одужання.

Враховуючи, що для об'єктивного розгляду справи потрібна особиста участь позивача, а хвороба, підтверджена відповідним документом, та необхідність завершення лікування у курортно-санаторних умовах перешкоджають його прибуттю в судове засідання, колегія суддів вважає за необхідне зупинити провадження у справі до одужання К.

Керуючись статтями 156, 160, 165, 1711 КАСУ, суд ухвалив:

Зупинити провадження у справі за позовом К. до Вищої ради юстиції, Верховної Ради України, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - Шевченківського районного суду м. Києва, про визнання актів незаконними до одужання позивача.

Зобов'язати К. повідомити суд про дату закінчення його лікування для вирішення питання про поновлення провадження у справі.

Ухвала не підлягає перегляду в апеляційному чи касаційному порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали