ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 21 лютого 2008 року

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого - Бутенка В. І., суддів - Сороки М. О., Лиски Т. О., Панченка О. І., Штульмана І. В., при секретарі - Єрко С. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим на рішення Центрального районного суду м. Сімферополя від 28 січня 2003 року і ухвалу апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 24 грудня 2003 року, за скаргою ОСОБА_1 про визнання незаконним та відміну п. 2 і 3 Постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 18.10.2002 р. N 302-3/02, встановила:

Рішенням Центрального районного суду м. Сімферополя від 28 січня 2003 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 24 грудня 2003 року, скаргу ОСОБА_1 задоволено. Визнано незаконними та відмінені п. 2 та 3 Постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 18.10.2002 р. N 302-3/02. Зобов'язано Верховну Раду Автономної Республіки Крим направити у редакцію газети "Крымские известия" текст резолютивної частини зазначеного рішення суду для опублікування.

У касаційній скарзі Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим, посилаючись на порушення судами норм матеріального і процесуального права, просить судові рішення скасувати та постановити нове рішення про відмову у задоволенні позову.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 17 вересня 2007 року у справі відкрито касаційне провадження.

19 листопада 2007 року до суду касаційної інстанції надійшло клопотання від Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим про відмову від зазначеної касаційної скарги.

Відповідно до частини 1, 2 статті 218 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка подала касаційну скаргу, може відмовитися від касаційної скарги або змінити її до закінчення касаційного розгляду. Якщо постанова або ухвала суду не була оскаржена в касаційному порядку іншими особами або в разі відсутності заперечень інших осіб, які подали касаційну скаргу чи приєдналися до неї, проти закриття провадження у зв'язку з відмовою від касаційної скарги, суд касаційної інстанції своєю ухвалою закриває касаційне провадження.

Враховуючи те, що відмова від касаційної скарги не суперечить законодавству, не порушує права та інтереси інших осіб та держави, судові рішення не були оскаржені в касаційному порядку іншими особами, таке клопотання підлягає задоволенню, а касаційне провадження закриттю.

Керуючись статтями 218, 221, 230, 231 КАС України, колегія суддів ухвалила:

Відмову Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим від касаційної скарги прийняти.

Закрити касаційне провадження за касаційною скаргою Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим на рішення Центрального районного суду м. Сімферополя від 28 січня 2003 року і ухвалу апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 24 грудня 2003 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.

 

Судді:

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали