ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

03.04.2017 р.

Справа N 926/2346/16

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді - Швеця В. О., суддів: Данилової М. В., Сибіги О. М., перевіривши матеріали касаційної скарги Міністерства оборони України на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 17.01.2017 у справі N 926/2346/16 господарського суду міста Києва за позовом Приватного підприємства "Аскор Груп" до: 1. Державного підприємства Міністерства оборони України "Чернівецький металообробний завод"; 2. Міністерства оборони України за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернівці за участю Військової прокуратури Чернівецького гарнізону про визнання права на користування земельними ділянками, визнання частково недійсним державного акта на право постійного користування землею та визнання права на зміну правовідносин щодо земельних ділянок.

Касаційна скарга Міністерства оборони України відповідає вимогам статті 111 Господарського процесуального кодексу України.

Також, скаржником заявлено клопотання про відновлення пропущеного строку на касаційне оскарження, в обґрунтування якого останній посилається на те, що пропуск процесуального строку зумовлений вжиттям ним заходів по забезпеченню сплати судового збору за подання касаційної скарги. Крім того, скаржник посилається на те, що він є бюджетною установою і кожна стадія підготовки документів на для такої сплати потребує певного часу, у зв'язку з чим просить суд визнати причини пропуску строку на касаційне оскарження поважними.

Враховуючи вимоги частини 1 статті 53 Господарського процесуального кодексу України якою встановлено, зокрема, що за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк, колегія суддів визнає причини пропуску строку на касаційне оскарження поважними, а клопотання скаржника про відновлення пропущеного процесуального строку для подання касаційної скарги таким, що підлягає задоволенню.

Керуючись статтями 53, 86, 110, 111, 1114 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України ухвалив:

Строк для подання касаційної скарги Міністерства оборони України - відновити.

Касаційну скаргу Міністерства оборони України на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 17.01.2017 у цій справі прийняти до провадження.

Призначити розгляд касаційної скарги Міністерства оборони України в засіданні Вищого господарського суду України на 13 квітня 2017 року на 12 год. 10 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал N 202.

Нез'явлення уповноважених представників сторін в судове засідання касаційної інстанції не перешкоджає розгляду касаційної скарги.

 

Головуючий, суддя

В. Швець

Судді:

М. Данилова

 

О. Сибіга
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали