ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 13 вересня 2010 року

Додатково див. постанову Верховного Суду України від 28 березня 2011 року (Постанова N 6-6цс11)

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України - Мазурок В. А., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення апеляційного суду Донецької області від 22 липня 2010 року в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, третя особа - акціонерний комерційний банк соціального розвитку "Укрсоцбанк", про визнання права власності на нерухоме майно встановив:

Рішенням Мар'їнського районного суду Донецької області від 23 квітня 2010 року позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 задоволено.

Рішенням апеляційного суду Донецької області від 22 липня 2010 року рішення суду першої інстанції скасовано та ухвалено нове рішення, яким у задоволенні позову ОСОБА_1, ОСОБА_2 відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1, ОСОБА_2 просять скасувати рішення апеляційного суду з підстав неправильного застосування судом норм матеріального та процесуального права, залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Згідно із п. 2 розділу XIII Закону України "Про судоустрій і статус суддів" касаційні скарги (подання) на рішення загальних судів у кримінальних і цивільних справах, подані до Верховного Суду України до 15 жовтня 2010 року і призначені (прийняті) ним до касаційного розгляду, розглядаються Верховним Судом України в порядку, який діяв до набрання чинності цим Законом.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваного рішення апеляційного суду, доданих до нього матеріалів убачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності рішення суду апеляційної інстанції.

Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України, із змінами і доповненнями, внесеними законами України до 7 липня 2010 року, ухвалив:

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення апеляційного суду Донецької області від 22 липня 2010 року в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, третя особа: акціонерний комерційний банк соціального розвитку "Укрсоцбанк", про визнання права власності на нерухоме майно відмовити.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити ОСОБА_1, ОСОБА_2.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Суддя Верховного Суду України

В. А. Мазурок

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали