Додаткова копія: Про визнання рішення недійсним та визнання права власності на земельну ділянку

ВЕРХОВНИЙ СУД

УХВАЛА

10.07.2018 р.

Справа N 496/2866/16-ц

 

Провадження N 14-102цс18

Велика Палата Верховного Суду у складі: судді-доповідача - Ткачука О. С., суддів: Антонюк Н. О., Бакуліної С. В., Гудими Д. А., Данішевської В. І., Золотнікова О. С., Князєва В. С., Лобойка Л. М., Лященко Н. П., Прокопенка О. Б., Саприкіної І. В., Ситнік О. М., Уркевича В. Ю., Яновської О. Г., розглянула питання про виправлення допущеної у постанові Великої Палати Верховного Суду від 25 квітня 2018 року описки у справі за позовом ОСОБА_3 до Августівської сільської ради Біляївського району Одеської області, третя особа - управління Держземагентства у Біляївському районі Одеської області, про визнання рішення недійсним та визнання права власності на земельну ділянку, встановила:

25 квітня 2018 року Велика Палата Верховного Суду розглянула справу за позовом ОСОБА_3 до Августівської сільської ради Біляївського району Одеської області про визнання рішення недійсним та визнання права власності на земельну ділянку, та прийняла постанову, якою скасувала ухвалу апеляційного суду Одеської області від 09 листопада 2016 року та передала справу на новий апеляційний розгляд.

Проте при виготовленні тексту постанови була допущена технічна описка у п. 2 резолютивній частині та замість слів "Ухвалу апеляційного суду Одеської області від 09 листопада 2016 року скасувати" помилково було вказано "Рішення Біляївського районного суду Одеської області від 08 вересня 2016 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 09 листопада 2016 року скасувати".

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи виправити допущену у судовому рішенні описку.

Враховуючи викладене, допущена у постанові Великої Палати Верховного Суду від 25 квітня 2018 року технічна описка підлягає виправленню.

Керуючись ч. 1 ст. 269 ЦПК України, Велика Палата Верховного Суду ухвалила:

1. Виправити у п. 2 резолютивної частини постанови Великої Палати Верховного Суду від 25 квітня 2018 року описку та замість слів: "Рішення Біляївського районного суду Одеської області від 08 вересня 2016 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 09 листопада 2016 року скасувати" вважати: "Ухвалу апеляційного суду Одеської області від 09 листопада 2016 року скасувати".

2. Надіслати учасникам справи копії цієї ухвали для відома.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.

 

Суддя-доповідач

О. С. Ткачук

Судді:

Н. О. Антонюк

 

С. В. Бакуліна

 

Д. А. Гудима

 

В. І. Данішевська

 

О. С. Золотніков

 

В. С. Князєв

 

Л. М. Лобойко

 

Н. П. Лященко

 

О. Б. Прокопенко

 

І. В. Саприкіна

 

О. М. Ситнік

 

В. Ю. Уркевич

 

О. Г. Яновська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали