ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2012 року N 727

Про визнання статусу саморегулівної організації оцінювачів

Відповідно до вимог ст. 27 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", Порядку визнання Фондом державного майна України статусу саморегулівної організації оцінювачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.12.2001 N 1668, за результатами перевірки документів, поданих Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація оцінювачів України" до Фонду державного майна Українки (далі - ФДМУ), наказую:

1. Затвердити акт перевірки документів Всеукраїнської громадської організації "Асоціація оцінювачів України", що претендує на визнання статусу саморегулівної організації оцінювачів (додається).

2. Визнати Всеукраїнську громадську організацію "Асоціація оцінювачів України" саморегулівною організацією оцінювачів.

3. Управлінню з питань оціночної діяльності забезпечити інформування громадськості щодо змісту цього наказу шляхом опублікування його в "Державному інформаційному бюлетені про приватизацію", додатка до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації" та на офіційному веб-сайті ФДМУ.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління з питань оціночної діяльності.

 

В. о. Голови Фонду

Є. Іванов


 

ЗАТВЕРДЖУЮ
В. о. Голови Фонду
Є. Іванов
                                    (М. П.)
24.05.2012


Акт
перевірки документів Всеукраїнської громадської організації "Асоціація оцінювачів України", що претендує на визнання статусу саморегулівної організації оцінювачів

м. Київ

21.05.2012


Фонд державного майна України (далі - ФДМУ) розглянув документи Всеукраїнської громадської організації "Асоціація оцінювачів України" (далі - ВГО "Асоціація оцінювачів України"), подані відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2001 N 1668 "Про затвердження Порядку визнання Фондом державного майна України статусу саморегулівної організації оцінювачів".

Перевірка вищезазначених документів відбувалась згідно з вимогами Порядку перевірки документів громадської організації, що претендує на визнання статусу саморегулівної організації оцінювачів, затвердженого наказом ФДМУ від 19.12.2001 N 2357 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.01.2002 за N 25/6313.

Під час перевірки документів ФДМУ використовував відомості з Державного реєстра оцінювачів, здійснював телефонне опитування.

У ході перевірки встановлено наступне.

1. ВГО "Асоціація оцінювачів України" надала до ФДМУ такі документи:

1.1. Нотаріально засвідчену копію статуту ВГО "Асоціація оцінювачів України", затвердженого установчим з'їздом ВГО "Асоціація оцінювачів України" від 19.01.2010 (протокол N 1), зареєстрованого Міністерством юстиції України 30.04.2010 за N 917/5.

1.2. Нотаріально засвідчену копію свідоцтва про реєстрацію Міністерством юстиції України об'єднання громадян за N 3348 від 30.04.2010.

1.3. Довідки про взяття на облік платника податків, виданої Державною податковою інспекцією у Шевченківському районі м. Києва (форма N 4-ОПП (Порядок N 1588)).

1.4. Копію Положення про Експертну Раду ВГО "Асоціація оцінювачів України", затвердженого рішенням виконавчої Ради ВГО "Асоціація оцінювачів України" від 07.03.2012.

1.5. Копію Положення про внутрішню сертифікацію членів ВГО "Асоціація оцінювачів України", затвердженого рішенням Ради ВГО "Асоціація оцінювачів України" від 07.03.2012.

1.6. Копію Протоколу N 3 загального з'їзду ВГО "Асоціація оцінювачів України" від 07.03.2012.

1.7. Довідку про структуру ВГО "Асоціація оцінювачів України" з зазначенням засновників, органів управління, керівників місцевих осередків.

1.8. Нотаріально засвідчену копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи - ВГО "Асоціація оцінювачів України", виданого Шевченківською районною у місті Києві державною адміністрацією.

1.9. Копію рішення Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва від 21.05.2012 N 30/1510 про внесення ВГО "Асоціація оцінювачів України" до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

1.10. Перелік фізичних осіб - членів ВГО "Асоціація оцінювачів України".

2. Статутні документи, а також документи, якими встановлено процедуру внутрішньої сертифікації оцінювачів, підготовлені згідно з чинним законодавством України.

3. ФДМУ проведено вибіркове телефонне опитування членів ВГО "Асоціація оцінювачів України", прізвища яких включені до переліку вищезазначеної організації. Серед опитуваних не виявлено жодного, який не є членом ВГО "Асоціація оцінювачів України".

4. ФДМУ проведено перевірку даних про оцінювачів - членів ВГО "Асоціація оцінювачів України", яких включено до переліку зазначеної організації, з даними Державного реєстру оцінювачів. Кваліфікацію оцінювачів - членів ВГО "Асоціація оцінювачів України" підтверджено.

5. За розглядом документів, поданих ВГО "Асоціація оцінювачів України" на визнання статусу саморегулівної організації оцінювачів ФДМУ, встановлено:

загальна кількість членів ВГО "Асоціація оцінювачів України" - становить 281 особу;

266 осіб, які включені до переліку вищезазначеної організації, здійснюють професійну оціночну діяльність у формах, передбачених ст. 4 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні";

документи ВГО "Асоціація оцінювачів України" оформлені правильно, недостовірностей немає.

 

Начальник Управління з
питань оціночної діяльності

М. Горяйнов

Начальник відділу
роботи з оцінювачами та
саморегулівними організаціями

І. Голець

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали