ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Десята сесія

РІШЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 11

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення двадцять другої сесії міської ради від 17.12.2008 року N 18

Рішенням двадцять другої сесії міської ради від 17.12.2008 року N 18 "Про ефективність використання нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) міської комунальної власності" було вирішено, що конкурсній комісії при оголошенні конкурсу чи аукціону про передачу в оренду нерухомого майна міської комунальної власності визначати обов'язковою умовою конкурсу (аукціону), що майно, яке передається в оренду, не може бути включено в перелік об'єктів приватизації шляхом викупу впродовж трьох років. Вказане рішення приймалось з метою підвищення ефективності використання та збереження майна міської комунальної власності та збільшення надходжень до міського бюджету за рахунок орендної плати.

Але на сьогодні склалась ситуація, коли вказана умова конкурсу при передачі нерухомого майна в оренду призводить до зменшення попиту на приміщення міської комунальної власності та, відповідно, до зменшення надходжень до міського бюджету. Це зумовлено тим, що приміщення міської комунальної власності, які передаються в оренду, в своїй більшості потребують проведення ремонту, а при таких умовах передачі їх в оренду суб'єкти підприємницької діяльності не зацікавлені приймати участь у конкурсах з визначення орендарів нерухомого майна міської комунальної власності. На зменшення попиту на нерухоме майно міської комунальної власності також вплинула світова економічна криза та збільшення в місті вільних об'єктів нерухомості приватної форми власності.

Розглянувши пропозицію депутата міської ради В. Савчука, враховуючи вищевикладене, з метою підвищення конкурентоспроможності нерухомого майна міської комунальної власності при передачі в оренду, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення двадцять другої сесії міської ради від 17.12.2008 року N 18 "Про ефективність використання нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) міської комунальної власності".

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали