Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 27 вересня 2006 року N 950 "Про встановлення граничних рівнів торговельних надбавок (націнок) на вітчизняні та імпортні лікарські засоби і вироби медичного призначення, ціни на які підлягають державному регулюванню"

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 20 жовтня 2017 року N 782

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
31 жовтня 2017 р. за N 40/1666

З метою приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства України розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 27 вересня 2006 року N 950 "Про встановлення граничних рівнів торговельних надбавок (націнок) на вітчизняні та імпортні лікарські засоби і вироби медичного призначення, ціни на які підлягають державному регулюванню", зареєстроване в Херсонському обласному управлінні юстиції 10 жовтня 2006 року за N 49/899.

2. Начальнику юридичного управління апарату Херсонської обласної державної адміністрації Оржинській Е. І. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в установленому чинним законодавством України порядку.

3. Директору Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Савенко О. М. забезпечити публікацію цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. А. Гордєєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали