Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 05 березня 2001 року N 262 "Про впорядкування передачі в оренду майна об'єктів спільної власності територіальних громад області"

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 14 листопада 2017 року N 860

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
17 листопада 2017 р. за N 47/1673

З метою приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства України розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 05 березня 2001 року N 262 "Про впорядкування передачі в оренду майна об'єктів спільної власності територіальних громад області", зареєстроване в Херсонському обласному управлінні юстиції 28 березня 2001 року за N 25/407.

2. Начальнику юридичного управління апарату Херсонської обласної державної адміністрації Оржинській Е. І. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в установленому чинним законодавством України порядку.

3. Директору Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Савенко О. М. забезпечити публікацію цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. А. Гордєєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Херсонської обласної ради

В. М. Мангер
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали