Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 02.10.2017 N 525 "Про затвердження Примірного договору про організацію перевезень пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області (внутрішньообласних маршрутах)"

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.04.2018 р. N 180

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 02.10.2017 N 525 "Про затвердження Примірного договору про організацію перевезень пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області (внутрішньообласних маршрутах)"

Керуючись статтями 6, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 7 Закону України "Про автомобільний транспорт", у зв'язку зі змінами у законодавстві:

визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 02.10.2017 N 525 "Про затвердження Примірного договору про організацію перевезень пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області (внутрішньообласних маршрутах)" (Розпорядження N 525).

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали