Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 09 жовтня 2002 року N 963 "Про Порядок підготовки клопотань до Комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Кабінеті Міністрів України"

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 09 жовтня 2002 року N 963 "Про Порядок підготовки клопотань до Комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Кабінеті Міністрів України"

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 02 квітня 2018 року N 252

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
06 квітня 2018 р. за N 12/1695

З метою приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства України розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 09 жовтня 2002 року N 963 "Про Порядок підготовки клопотань до Комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Кабінеті Міністрів України", зареєстроване в Херсонському обласному управлінні юстиції 10 жовтня 2002 року за N 95/625.

2. Начальнику юридичного управління апарату Херсонської обласної державної адміністрації Оржинській Е. І. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в установленому чинним законодавством України порядку.

3. Начальнику управління інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Савенко О. М. забезпечити публікацію цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. А. Гордєєв

ПОГОДЖЕНО:

 

Начальник головного управління
Пенсійного фонду України
в Херсонській області

З. Т. Лазарєва
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали