Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 26 червня 2000 року N 329 "Про затвердження Тимчасового положення про порядок відчуження, списання, безоплатної передачі основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області"

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 26 червня 2000 року N 329 "Про затвердження Тимчасового положення про порядок відчуження, списання, безоплатної передачі основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області"

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 22 серпня 2018 року N 452

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
27 серпня 2018 р. за N 101/1980

Керуючись статтею 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 26 червня 2000 року N 329 "Про затвердження Тимчасового положення про порядок відчуження, списання, безоплатної передачі основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області", яке зареєстроване в Запорізькому обласному управлінні юстиції 31 липня 2000 року за N 64/558.

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його офіційного оприлюднення.

 

Голова Запорізької обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали