Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 08 квітня 2015 року N 223 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в міжміському та приміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області"

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 08 квітня 2015 року N 223 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в міжміському та приміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області"

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 21 жовтня 2019 року N 705

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
25 жовтня 2019 р. за N 50/1804

З метою приведення у відповідність із вимогами чинного законодавства України розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації, згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" та від 25 березня 2015 року N 240 "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. N 1548" (Постанова N 240), керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 08 квітня 2015 року N 223 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в міжміському та приміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області" (Розпорядження N 223), зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області 16 квітня 2015 року за N 15/1540.

2. В. о. начальника управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації Дементьєву П. М. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в установленому законодавством порядку.

3. Директору Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Дзюбі Н. В. забезпечити публікацію цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його опублікування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Чабана В. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Ю. Гусєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали