ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.02.2018 р. N 308

Київ

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08 вересня 2005 року N 1697 "Про підтримку молодих фахівців - випускників вищих навчальних закладів та студентів, які навчаються на старших курсах вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації денної форми навчання та переведені на індивідуальну форму навчання і працюють педагогічними працівниками в навчальних закладах м. Києва"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", з метою приведення нормативно-правових актів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у відповідність із законодавством України:

Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08 вересня 2005 року N 1697 "Про підтримку молодих фахівців - випускників вищих навчальних закладів та студентів, які навчаються на старших курсах вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації денної форми навчання та переведені на індивідуальну форму навчання і працюють педагогічними працівниками в навчальних закладах м. Києва".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали