ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2012 р. N 804

Київ

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.01.2011 N 63

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про житлово-комунальні послуги", з метою оптимізації діяльності створених у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) робочих груп:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.01.2011 N 63 "Про створення робочої групи з питання запровадження тарифів на житлово-комунальні послуги, що вводяться в дію з 01.02.2011" (Розпорядження N 63).

2. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації - керівникові апарату Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали