ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 червня 2011 року N 161

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Держкомстату від 17.06.2009 N 204 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-споживання (річна) "Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві продукції (робіт, послуг)"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", з метою приведення нормативно-правових актів Державного комітету статистики України у відповідність із чинним законодавством наказую:

1. Визнати таким, що втратив чинність, з 1 липня 2011 року наказ Державного комітету статистики України від 17 червня 2009 року N 204 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-споживання (річна) "Обстеження споживання продуктів та послуг у виробництві продукції (робіт, послуг)".

2. Адміністративно-господарському департаменту (Кобзар О. К.) довести цей наказ до відома територіальних органів державної статистики.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова комісії з проведення
реорганізації Держкомстату -
перший заступник Голови

В. О. Піщейко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали