Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Держстату від 26 грудня 2018 року N 285 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2019 року N 349

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Держстату від 26 грудня 2018 року N 285 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481 (Постанова N 481) (зі змінами), з метою приведення нормативних актів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики, у відповідність із законодавством наказую:

1. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2020 року наказ Держстату від 26 грудня 2018 року N 285 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій" (Наказ N 285).

2. Департаменту соціальної статистики (Сеник І. В.) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.

3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після одержання його електронної версії.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали