ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 січня 2018 року N 1

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу ДСА України від 14.12.2016 N 265 (зі змінами)

З метою формування однакового підходу до мережі розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету на 2018 рік наказую:

1. Визнати таким, що втратив чинність з 1 січня 2018 року, наказ Державної судової адміністрації України від 14 грудня 2016 року N 265 (зі змінами) "Про зміну статусу окремих розпорядників бюджетних коштів" (Наказ N 265).

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Лавер І. Г.) довести до господарського суду Вінницької області, Рівненського окружного адміністративного суду, територіальних управлінь Державної судової адміністрації в Вінницькій та Рівненській областях копію цього наказу не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

3. Прес-службі (на правах сектору) (Пастухова В. М.) опублікувати на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

Л. Гізатуліна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали