МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 лютого 2012 року N 80

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Мінприроди від 13.04.2011 N 122

З метою приведення чинних нормативно-правових актів до норм постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.95 N 440 "Про затвердження Порядку одержання дозволу на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів" наказую:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 13.04.2011 N 122 "Щодо надання висновків Мінприроди для отримання дозволу на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів" (Наказ N 122).

2. Департаменту екологічної безпеки (Соколов О. Л.) довести цей наказ до відома територіальних органів Мінприроди та Рескомприроди Криму для врахування в роботі.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова комісії з проведення
реорганізації Міністерства -
перший заступник Міністра

М. І. Романов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали