МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.05.2012

м. Київ

N 293/131/594


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
8 червня 2012 р. за N 922/21234

Про визнання таким, що втратив чинність, спільного наказу Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук, Міністерства фінансів України від 13 лютого 2007 року N 88/10/187

З метою приведення нормативно-правових актів Міністерства аграрної політики та продовольства України у відповідність до вимог Закону України "Про Загальнодержавну програму селекції у тваринництві на період до 2010 року"

НАКАЗУЄМО:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук, Міністерства фінансів України від 13.02.2007 N 88/10/187 "Про затвердження Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу і в науково-дослідних господарствах", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19.02.2007 за N 145/13412.

2. Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України (Гетя А. А.) в установленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Сеня О. В., першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І., віце-президента Національної академії аграрних наук України Сичевського М. П.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр аграрної
політики та продовольства України

М. В. Присяжнюк

Перший віце-президент
Національної академії
аграрних наук України

В. Ф. Петриченко

Міністр фінансів України

Ю. В. Колобов

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
фінансової інспекції України

П. П. Андрєєв

Голова Державної
казначейської служби України

С. І. Харченко

Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

П. О. Порошенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали