Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 квітня 2019 року N 166

Про визнання такими, що не застосовуються на території України, деяких нормативних документів електроенергетичної галузі

Відповідно до Закону України "Про стандартизацію" (Закон N 1315-VII), з метою приведення нормативної бази електроенергетичної галузі до вимог законодавства та за результатами перевірки нормативних документів Міненерговугілля, наказую:

1. Визнати такими, що не застосовуються на території України, нормативні документи електроенергетичної галузі, що додаються.

2. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Первак О. М.) вилучити з реєстру чинних нормативних документів Міненерговугілля документи, зазначені у пункті 1 цього наказу.

3. Контроль за виконан...

 

Доступ до документа «Перелік від 08.04.2019 № 166 Про визнання такими, що не застосовуються на території України, деяких нормативних документів електроенергетичної галузі» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали