Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації

Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
від 28 листопада 2011 року N 490

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Волинській області
29 листопада 2011 р. за N 93/1249

Відповідно до статей 2, 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою приведення деяких розпоряджень голови облдержадміністрації у відповідність до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності":

1. Визнати такими, що втратили чинність:

1.1. Розпорядження голови облдержадміністрації від 13 січня 2011 року N 9 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір щодо здійснення відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних бізнес-планів", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Волинській області 20 січня 2011 року за N 3/1159.

1.2. Розпорядження голови облдержадміністрації від 12 вересня 2011 року N 367 "Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються в апараті обласної державної адміністрації за запитом на інформацію" (Розпорядження N 367), зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Волинській області від 21 вересня 2011 року за N 86/1242.

2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації (В. Потапенко) зареєструвати це розпорядження в Головному управлінні юстиції у Волинській області.

3. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації (А. Мельник) оприлюднити розпорядження у "Волинській газеті".

4. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня опублікування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Е. Стоєва.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали