МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2012 року N 314

Про включення Акціонерного товариства "Теплоенергетичний центр Роганського промвузла" до Переліку підприємств паливно-енергетичного комплексу, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості

Відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" та на виконання Ухвали Вищого адміністративного суду України від 06.03.2012 N К-31911/10 щодо вимоги Акціонерного товариства "Теплоенергетичний центр Роганського промвузла" наказую:

1. Внести Акціонерне товариство "Теплоенергетичний центр Роганського промвузла" (код ЄДРПОУ 14085922) до Переліку підприємств паливно-енергетичного комплексу, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", затвердженого наказом Мінпаливенерго від 10.11.2005 N 568.

2. Розрахунковому центру Державного підприємства "Енергоринок" (Євдокімов В. А.) внести відповідні зміни до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, що беруть участь у процедурі погашення заборгованості.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали