ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 травня 2012 року N 259

Про включення центральної сортувальної станції до Реєстру центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій

Відповідно до розділу II Інструкції з організації митного контролю та митного оформлення міжнародних експрес-відправлень, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України, затвердженої наказом Державної митної служби України від 03.09.2007 N 728, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21.09.2007 за N 1081/14348 (зі змінами), та з метою створення сприятливих умов для прискорення товарообігу, удосконалення форм і методів митного контролю та митного оформлення предметів, що переміщуються в міжнародних експрес-відправленнях експрес-перевізником, наказую:

1. Включити до Реєстру центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій центральну сортувальну станцію товариства з обмеженою відповідальністю "ГРІН ЛАЙН" (код за ЄДРПОУ - 32876473), розташовану за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Новоселівська, буд. 23.

2. Департаменту організації митного контролю та оформлення (Сьомка С. М.) забезпечити внесення до програмно-інформаційного комплексу "Реєстр центральних сортувальних станцій, регіональних сортувальних станцій" Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України інформації про включення центральної сортувальної станції, зазначеної в пункті 1 цього наказу.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали