ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про включення до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України шостого скликання законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності і про його направлення до Конституційного Суду України

Відповідно до статей 146, 148 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Включити до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України шостого скликання (Постанова N 4344-VI) питання про законопроект про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності (реєстр. N 10530), внесений 153 народними депутатами України.

2. Законопроект про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності направити до Конституційного Суду України для одержання висновку щодо відповідності його вимогам статей 157 і 158 Конституції України (додається).

3. Запропонувати Конституційному Суду України визнати розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності невідкладним.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
20 червня 2012 року
N 4990-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали