Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про включення ПрАТ "ВІНТЕР" до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2019 року N 660

Про включення ПрАТ "ВІНТЕР" до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності

Відповідно до пункту 3711 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", пункту 7 Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності, затверджене рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) від 30.05.2017 N 393 (Положення N 393), зареєстроване в Міністерстві юстиції України 13.10.2017 за N 1260/31128, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Включити ПрАТ "ВІНТЕР" (ідентифікаційний код 01549478) до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності (далі - Список).

2. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами протягом одного робочого дня з дати прийняття цього рішення забезпечити відправлення у встановленому порядку копії цього рішення ПрАТ "ВІНТЕР" (ідентифікаційний код 01549478) фондовим біржам та ПАТ "Національний депозитарій України" (ідентифікаційний код 30370711).

3. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами протягом одного робочого дня з дати прийняття цього рішення забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії.

4. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами забезпечити внесення відповідної інформації до Списку, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті Комісії, на четвертий робочий день з дати прийняття цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Члена Комісії М. Лібанова.

6. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Т. в. о. Голови Комісії

М. Лібанов

 

Протокол засідання Комісії
від 31 жовтня 2019 р. N 58
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали