Додаткова копія: Про включення сортів рослин до переліку таких, що проходять кваліфікаційну експертизу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 вересня 2018 року N 454

Про включення сортів рослин до переліку таких, що проходять кваліфікаційну експертизу

Відповідно до частини другої, пунктів "в", "г" частини четвертої статті 27, частини першої статті 29 Закону України "Про охорону прав на сорти рослин", підпункту 1 пункту 3 (Постанова N 1119), підпункту 22 пункту 4 (Постанова N 1119) та пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України (Постанова N 1119), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119, враховуючи позитивні результати формальної експертизи та сплату встановлених зборів, наказую:

1. Включити до переліку сортів рослин, що проходять кваліфікаційну експертизу:

1) сорти рослин, що проходять кваліфікаційну експертизу, на підставі інформації, наданої заявником у 2018 році, згідно з додатком 1*;

2) сорти рослин, що проходять кваліфікаційну експертизу, на підставі інформації, наданої заявником у 2018 році (закритий ґрунт), згідно з додатком 2*.

2. Департаменту аграрної політики та сільського господарства забезпечити внесення відповідних відомостей до Реєстру заявок.

3. Українському інституту експертизи сортів рослин провести кваліфікаційну експертизу сортів рослин згідно з додатками 1*, 2*.


* Не наводиться.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

М. Мартинюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали